fbpx

często zadawane pytania

zamówienia

1. Czy do zakupu potrzebna jest rejestracja?

Można dokonywać zakupu bez konta, jednakże aby dokonać zakupu należy podać dane osobowe wymagane do zrealizowania zamówienia. Abyśmy mogli informować o bieżącym stanie zamówienia, istotne jest podanie właściwego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem indywidualnych kont, co umożliwi nam personalizację produktów zgodnie z preferencjami Klienta i ułatwi przeglądanie produktów.

2. Czy można dokonać zakupów spoza Polski?

Sprzedajemy produkty tylko przez internet, zatem zakupu można dokonać z dowolnego miejsca. Niestety w chwili obecnej produkty dostarczamy tylko na terenie Polski.

3. Czy można dokonać zakupów na inną osobę? 

Adres na który chcecie Państwo wysłać zamówienie jest dowolny. Dla przykładu, możecie Państwo wysłać zamówienie jako prezent (w takim wypadku prosimy o podanie takiej informacji w komentarzu do zamówienia).

4. W jaki sposób uzyskam informację, że moje zamówienie zostało złożone poprawnie? 

Każde zamówienie potwierdzane jest osobnym mailem, który otrzymacie Państwo na adres e-mail wskazany w formularzu zamówienia. Jeśli nie otrzymacie Państwo takiego powiadomienia prosimy o kontakt pod adresem e-mail hello@capethelabel.com.

5. Ile trwa realizacja zamówienia?

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia czas realizacji zależy od momentu uzyskania przez potwierdzenia opłacenia zamówienia oraz odbioru paczki przez firmę kurierską. Państwa zamówienie jest zapakowane trafia do wysyłki tego samego dnia w którym zostało opłacone. W przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail hello@capethelabel.com.

6. Kto jest dostawcą przesyłki?

Korzystamy z usług  firmy InPost (zarówno w formie dostawy do paczkomatów jak i klasycznej usługi kurierskiej).

7. Czy produkt, który otrzymam to ten sam, który widnieje na zdjęciach?

Zdjęcia wykorzystane na stronie internetowej są wierną reprezentacją produktów, które sprzedajemy. Robiąc zdjęcia produktów staramy się, aby były w najwyższej jakości oraz aby w pełni odwzorowywały atrybuty produktu. Tym nie mniej może się zdążyć, że ustawienia Państwa ekranu spowodują nieco inne odcienie kolorów produktu.

8. Co w przypadku, gdy otrzymam niewłaściwy produkt?

W takich niestandardowych sytuacjach prosimy o kontakt pod adresem e-mail hello@capethelabel.com.
Będziemy starali się rozwiązać problem najszybciej jak będzie to możliwe.

zwroty

1. Czy mam możliwość zwrotu produkt jeśli nie spełnia on moich oczekiwań?

Oczywiście, zwrot towaru jest możliwy do 14 dni od otrzymania przez Państwa zamówienia.

2. Czy mam możliwość wymiany produktu na inny rozmiar?

Istnieje taka możliwość, o ile tylko w mamy produkt w oczekiwanym przez Państwa rozmiarze dostępny na stanie.

SHOPPING BAG 0